Konferencja 2011

Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne
zaprasza na II Konferencję Naukowo – Szkoleniową
Prowadzenie opieki farmaceutycznej

Termin konferencji 26-27 maja 2011

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń praktyków prowadzących opiekę farmaceutyczną oraz farmaceutów zdecydowanych na jej wdrożenie jako usługi farmaceutycznej. Część warsztatowa obejmuje dyskusje rzeczywistych przypadków i problemów napotykanych w trakcie pracy z pacjentem w ramach opieki farmaceutycznej. Czynni uczestnicy warsztatów będą nagradzani punktami edukacyjnymi w ramach szkolenia ciągłego farmaceutów (szkolenie zakończone testem – 10 pkt.) oraz 4 punktami za udział w konferencji.

Podczas konferencji będzie możliwość przedstawienia wyników własnych prac naukowych w postaci plakatu lub prezentacji ustnej. Czynny udział w konferencji premiowany będzie dodatkowymi 4 punktami edukacyjnymi. Więcej informacji znajduje się w zakładce Informacje dla uczestników Konferencji.

Do udziału w Konferencji zapraszamy osoby, które uczestniczą w realizowanym przez Pracownię Farmakoepidemiologii i Farmakoekonomiki projekcie Opieka Farmaceutyczna w nadciśnieniu tętniczym i cukrzycy-FONTiC oraz wszystkich aptekarzy, którzy prowadzą opiekę farmaceutyczną w swoich aptekach lub planują jej wprowadzenie w najbliższym czasie.

 

Program Konferencji

Informacje

Warsztaty

Terminy i płatności

Miejsce

Organizatorzy

Kontakt

Współpraca